Dobrovolnictví

Pokud máte zájem pomáhat a dostatečné časové možnosti, přijďte mezi nás a staňte se jedním z našich dobrovolníků. Staňte se lektory námi pořádaných kurzů a zájmových kroužků nebo svojí činností jakkoli napomáhejte chodu naší organizace! Pokud máte chuť pomoci potřebným, ale nedisponujete dostatkem časových možností, můžete podpořit naši organizaci finančně. Výše příspěvku nebo chcete-li daru, bude na Vašem uvážení. Pokud Vás možnost dobrovolnictví zaujala, neváhejte nás kontaktovat nebo se přijďte osobně podívat do naší organizace.

Poděkování

Vážíme si všech Vašich nabídek pomoci dětem. Nabízíte pastelky, papíry, pexesa, vystřihovánky, balony a spoustu dalších věcí. V neposlední řadě i výpomoc finanční.

Protože není v našich silách reagovat na jednotlivé dotazy, odpovídáme touto formou všem, kteří chtějí pomoci, jen neví přesně jak, a žádají nás o konkrétní podněty. Pro cvičení maminek s dětmi by se nám moc hodily žíněnky, stuhy na cvičení, švédské bedny, lavičky, gymnastický koberec, gymnastické obruče, overbally, gymbally či trampolínka. Nemyslete si, že si pomýšlíme pouze na nové věci. Pokud máte možnost získat tyto věci použité, zabírají Vám doma místo, děti Vám odrostly a trampolínka Vám odpočívá na půdě, budeme rády za cokoli. Berte prosím tento soupis pouze jako nástřel. Pomůžete nám vodovými, akrylovými barvami, pastelkami, voskovkami, štětci, papíry, barevnými papíry, ozdobnou lepenkou, izolepami, nůžkami, korálky, bavlnkami a nevíme čím ještě. Protože budeme pořádat pravidelné LusKounovo čtení, potěší nás i pěkné dětské knížky, které jsou Vám třebas doma už k ničemu. LusKoun může mít časem vlastní knihovničku, kde si členové mohou knihy bezplatně půjčovat.

Když nás ještě něco napadne, určitě článek doplníme. Nejvíc ale poznáme až při samotných aktivitách.

Děkujeme.